top of page
image.png
Plakat WS JPEG.jpg

 

Через приготування до Різдвяного концерту 13-го січня, ми маємо скасувати заняття з дитячого балету 12-го січня. Замість цього діти можуть відвідати заняття з балету у понеділок, 8-го січня о 16:30 годині. 

Балет для дорослих перенесено з п’ятниці на четвер, 11.01.24 о 17:30 годині.

Бурлеск для початківців також перенесено з п’ятниці на четвер, 11.01.24 о 18:30 годині.

Modern Jazz для дітей 13-го січня 2024 теж відмінено.

 

Будемо дуже раді вас бачити на нашому шоу!

Квитки вже зараз можна придбати у школі. Кількість квитків обмежена!!!

У суботу, 13 січня 2024 року, у нас відбудеться невеличке «відкрите заняття» для дітей та невеличкий «післяріздвяний концерт». Якщо ви/ваша дитина хочете взяти участь у шоу, надішліть нам короткий електронний лист (на info@lenadance.com) до 22 листопада 2023: «/Ім’я/ хоче взяти участь у відкритому класі/шоу». Будь ласка, зверніть увагу, що ТІЛЬКИ танцюристи з «позитивною» заявою про згоду на запис зображення та звуку допускаються до участі у відкритому класі. У день вистави ми просимо, щоб діти приходили в рожевому тріко, білих колготках і рожевих балетках (і звісно, волосся зібране в гульку).

Для маленьких балерин від 7 років (які танцюють у нас по середах) ми замовляємо костюми індивідуально для кожної балерини. Вартість 1 костюма орієнтовно 30 євро. Батькам необхідно компенсувати половину вартості і перерахувати на наш рахунок 15 євро на дитину (або оплатити готівкою у школі) до 1 грудня 2023.

Через таке фінансове навантаження на школу та інші організаційні причини ми просимо вас СЕРЙОЗНО ПОСТАВИТИСЯ ДО УЧАСТІ В КОНЦЕРТІ.

Усім бажаючим подивитися концерт (включно з батьками) потрібен дійсний квиток. На жаль, у нас обмежена кількість місць у танцювальній школі, а попит на квитки завжди дуже великий. Якщо ви хочете бути присутніми на шоу, будь ласка, вчасно купуйте квитки. Квитки коштують 17 євро і доступні в танцювальній школі з 11 грудня. Кількість квитків обмежена.

Будемо дуже раді Вас бачити!

bottom of page